Vydělávejte si tím, co umíte.
Chci být lektorem

Zeptejte se

Časté dotazy

Nejprve prosím zkuste nalézt odpověď zde. Je to bezesporu rychlejší než nám psát.
Proč se mám stát lektorem právě u DoučováníOlomouc.cz?
Tento projekt jako jediný v ČR kombinuje neadresnou a profilovou objednávku, sleduje kvalitu výuky pomocí hodnocení lektorů, nabízí lektorům kromě bezplatné registrace možnost vytvořit si zdarma profil lektora s možností topování. Provozovatel vynakládá prostředky na reklamu a propagaci a cíleně projekt rozšiřuje a zlepšuje.
Lektor platí pouze za zprostředkovaný kontakt a to jednorázově, není třeba vést složitou evidenci. Lektoři jsou o nových nabídkách informováni pohodlně e-maily a SMS.
Proč mám za kontakty na klienty platit?
Provoz serveru na zprostředkování doučování zahrnuje velké množství nákladů (doména, hosting, placené reklamy ve vyhledávačích, marketingové akce, náklady na vyřizování administrativy atd.), což je rozdíl oproti inzertním webům, které jsou bezúdržbové, ale zato nabízejí menší množství poptávek a výrazně menší pohodlí lektora.
Co musím splňovat proto, abych se mohl/a stát lektorem/kou DoučováníOlomouc.cz?
Lektorem se může stát trestně bezúhonná osoba starší 15 let, která splňuje všechny předpoklady pro individuální výuku klientů (znalost vybraných předmětů, časová flexibilita, příjemné vystupování, spolehlivost, pedagogický talent atd.). Předchozí zkušenosti s doučováním nejsou nutné. Osobní schůzka s lektory se nevyžaduje, každý lektor za kvalitu své výuky osobně zodpovídá. Kvalita výuky je pak hodnocena zpětně klientem.
Jak přesně probíhá registrace do systému?
V prvním kroku registrace zadá lektor svůj funkční e-mail, určený pro komunikaci s DoučováníOlomouc.cz, a heslo. Na uvedený e-mail mu pak přijde aktivační odkaz. Po kliknutí na tento odkaz má lektor možnost přihlásit se ke svému účtu, kde vidí volné (doposud žádným lektorem nepřevzaté) objednávky doučování. Aby si mohl objednávku převzít (zobrazit kontakty na klienta), musí pravdivě vyplnit všechny povinné údaje a požádat o aktivaci účtu příslušným odkazem v administraci. Poté, co administrátor účet aktivuje, je tento plně funkční.
Stále mi nedorazil e-mail s aktivačním odkazem. Co s tím?
Služba doručení e-mailu není 100% spolehlivá, občas se stane, že e-mail nedorazí. Zkontrolujte prosím nejdřív svůj spam koš a pokud e-mail do hodiny od registrace nedorazí, napište nám.

Pokud jste nenašli odpověď na svou otázku výše, napište nám. Odpovíme co nejdříve.

Tento web patří k projektu Doučka.cz, který spojuje lektory a studenty v 9 městech ČR.

kontakt@doucovaniolomouc.cz, telefon: 776 430 601

Provozovatel: Jan Matoušek, Hořanská 396, Červené Pečky, IČ: 87805855, vedený u ŽÚ v Kolíně.

Zásady ochrany osobních údajů